technik narzędziowy in czeladź

job type
praca stała

location
czeladź, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57498
phone
+48 609533003

Chcesz dołączyć do grona pracowników międzynarodowego producenta opakowań z tworzyw sztucznych przeznaczonych dla rynku konsumenckiego oraz gastronomicznego? Masz doświadczenie w obsłudze i konserwacji maszyn? Świetnie, szukamy właśnie Ciebie!

Daj sobie szansę na nową lepszą pracę!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia doświadczenia
  • benefity - m.in. karta Multisport, dofinansowania urlopów, zniżki na bilety do kina

zadania

  • przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego
  • kontrola pracy maszyn, przeprowadzanie konserwacji i napraw
  • obsługa maszyn i urządzeń (tokarki, frezarki)

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenia przy obsłudze maszyn - szlifierka płaszczyznowa; tokarka; frezarka