technik serwisu piaseczno

job type
praca stała

location
piaseczno, mazowieckie
job category
inne
job type
praca stała
reference number
49274

Męczy Cię dojazd do pracy? Znasz się na mechanice i elektryce? Pracuj w międzynarodowej firmie, która dojazd wlicza w czas pracy. Wsiadasz do pracy pod domem a kończysz również pod domem.

oferujemy

  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, dodatkowe ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie do korzystania z obiektów rekreacyjno-sportowych)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stabilna podstawa + premia miesięczna)
  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę (szkolenia, samochód, telefon, laptop)
  • Samochód służbowy również do celów prywatnych
  • Stała umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Praca z produktem należącym do ścisłej czołówki w swojej branży
  • Przyjazna atmosfera pracy

zadania

  • Naprawy układów mechanicznych, elektronicznych, elektrycznych i hydraulicznych (bezpośrednio u klienta)
  • Okresowe przeglądy pojazdów.
  • Praca mobilna na powierzonym terenie
  • Zaczynasz pracę wchodząc do samochodu
  • Powrót do domu każdego dnia (droga powrotna wliczona w czas pracy)
  • Części zamienne przyjeżdżają do Ciebie a nie Ty po części
  • Koordynator serwisu planuje i umawia Twoje wizyty u klientów

responsibilities

  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z naprawą maszyn i pojazdów
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • wiedza z zakresu elektryki, elektroniki przemysłowej oraz mechaniki
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych, elektrycznych prądu stałego i zmiennego oraz układów sterujących