technik serwisu wykrawarek mechanicznych in poznań

job type
praca stała

location
poznań, wielkopolskie
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57711
phone
+48 695 951 779

Dla międzynarodowego, czołowego dostawcy obrabiarek i laserów do przemysłowej obróbki poszukujemy osoby, która chciałaby podjąć wyzwanie zawodowe jako technik serwisu. Jeżeli jesteś nastawiony na rozwój i poszerzanie wiedzy i umiejętności poprzez pracę i systematyczne szkolenia, to oferta idealna dla Ciebie!

oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pakiet benefitów (m.in pakiet medyczny, karta Multisport, ubezpieczenie NNW, kursy językowe, system premiowy)
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy z możliwością korzystania prywatnie)
  • uczestnictwo w wielu międzynarodowych szkoleniach ( Niemcy, Szwajcaria, Austria)
  • stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi
  • praca wyłącznie w dni robocze

zadania

  • instalacja i naprawa wykrawarek mechanicznych
  • doradztwo aplikacyjne i szkolenia klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

oczekujemy

  • co najmniej 1-2- letniego doświadczenia w pracy z maszynami
  • wykształcenia technicznego (min. średnie)
  • posiadania uprawnień SEP do 1kV
  • gotowości do wyjazdów służbowych i podnoszenia kwalifikacji
  • posiadania prawa jazdy kat. B
  • min. komunikatywnej znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomości pakietu Office