technik serwisu in kraków

job type
praca tymczasowa
salary
PLN 4,000 miesięcznie

location
kraków, małopolskie
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
working hours
pełen etat
salary
experience
6-12 miesięcy
reference number
57870
phone
+48 697505825

job description

Interesujesz się budową maszyn oraz urządzeń elektrycznych?

Masz doświadczenie w naprawie urządzeń?

Posiadasz uprawnienia SEP?

Chcesz pracować w firmie, która jest synonimem jakości, wydajności i innowacyjności?

Dla naszego Klienta - producenta urządzeń do utrzymania czystości poszukujemy kandydatów na stanowisko technik serwisu.

oferujemy

  • umowę o pracę na 3 miesiące w prężnie rozwijającej się firmie, w młodym, dynamicznym zespole serwisowym
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia - 4000 pln brutto
  • szkolenia wprowadzające, rozwijające i stałe wsparcie w trakcie pracy

zadania

  • naprawa urządzeń Klienta z oferty Home&Garden
  • diagnozowanie usterek i dobór części zamiennych
  • dbanie o terminowe rozpatrywanie reklamacji
  • dbanie o uzupełnienie stanów magazynowych

oczekujemy

  • minimum średnie wykształcenie (preferowane techniczne: elektryk, elektronik lub mechatronik)
  • znajomość maszyn, urządzeń elektrycznych oraz układów sterowania
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • zdolności manualne, komunikatywność
  • obsługa MS Office