technik serwisu in łódź

job type
praca stała

location
łódź, łódzkie
job category
usługi
job type
praca stała
reference number
46544

Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych w Łodzi, Strykowie lub Sieradzu? Chciałbyś rozwijać się w firmie, która jest liderem w branży wózków widłowych? Zagadnienia związane z naprawą maszyn i pojazdów nie są Ci obce? Jeśli tak, dobrze trafiłeś/aś! Mamy dla Ciebie interesującą ofertę pracy!

oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę (samochód służbowy, telefon, laptop)

zadania

  • samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u klienta
  • praca mobilna

responsibilities

  • mile widziane wykształcenie elektrotechniczne
  • doświadczenie w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka
  • znajomość budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników
  • znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych
  • komunikatywności i otwartości na potrzeby klientów
  • prawo jazdy kat. B