technik serwisu in olkusz

job type
praca stała

location
olkusz, małopolskie
job category
inżynieria
job type
praca stała
reference number
52327

job description

oferujemy

  • odpowiedzialną pracę z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • intensywne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. opiekę medyczną, pakiet sportowy)
  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę ( samochód, telefon, laptop etc.)

zadania

  • samodzielna naprawa oraz konserwacja wózków widłowych u klientów
  • kontakt z klientem
  • wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • przeglądy okresowe urządzeń
  • analiza usterek, rozwiązywanie problemów technicznych
  • uzupełnianie dokumentacji serwisowej
  • wsparcie pracowników klienta w zakresie obsługi i konserwacji maszyn

responsibilities

  • wykształcenia min. zawodowego
  • co najmniej 2-letniego doświadczenia na stanowisku technika serwisu, mechanika lub elektromechanika
  • zamiłowania do mechaniki i elektryki
  • kreatywności i operatywności
  • odpowiedzialności, solidności i samodzielności
  • prawa jazdy kat. B