technik serwisu in poznań

job type
praca stała

location
poznań, wielkopolskie
job category
inżynieria
job type
praca stała
reference number
52414

Podejmij pracę jako technik serwisu u lidera w branży wózków widłowych!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę (samochód warsztatowy, telefon, laptop)
  • pakiet szkoleń (produktowych, wdrożeniowych, merytorycznych)

zadania

  • samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u klienta
  • praca mobilna na terenie województwa wielkopolskiego

responsibilities

  • wykształcenie elektrotechniczne/mechaniczne
  • min. 2 lat doświadczenia w zawodzie mechanika, elektromechanika lub serwisanta
  • znajomość budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników
  • znajomość budowy i zasady działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość MS Office
  • odpowiedzialność, solidność, samodzielność