technik utrzymania ruchu in biskupice

job type
praca stała
salary
PLN 4,000 miesięcznie

location
biskupice, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
salary
experience
6-12 miesięcy
reference number
57616
phone
+48 506463228

Nie przegap takiej szansy ! Świetna możliwość do rozwoju swojej osoby , ale również możesz przyczynić się do rozwoju globalnej technologii ! Szukamy nowych talentów ! Czyli właśnie Ciebie ! Nie czekaj i wyślij CV !

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • system pracy 4 brygadowy
  • dofinansowanie do posiłków w zakładzie
  • darmową opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • na terenie zakładu miejsce do odpoczynku ( pokój gier )
  • nowoczesny zakład pracy
  • innowacyjną inwestycję zarówno w pracowników jak i w zakład
  • najnowocześniejszą technologię pracy
  • pracę na terenie BISKUPIC PODGÓRNYCH
  • i najważniejsze DARMOWY TRANSPORT: Boguszów Gorce, Wałbrzych, Strzegom, Świdnica, Świebodzice, Nowa Ruda i Legnica

zadania

  • obsługa maszyn i narzędzi konserwacyjnych
  • realizacja planu produkcyjnego
  • zapewnienie ciągłości produkcji
  • pomiary parametrów procesów technologicznych

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym
  • wykształcenie średnie techniczne, zawodowe kierunkowe - elektryka, mechanika bądź pokrewne

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU” z Twoim imieniem pod numer telefonu 506463228, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.