technik utrzymania ruchu in dąbrowa górnicza

job type
praca stała

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
51719

Posiadasz doświadczenie w dziale utrzymania ruchu? Chcesz się rozwijać pod nadzorem doświadczonych specjalistów? Sprawdź naszą ofertę i aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w ruchu ciągłym
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość rozwoju, szkoleń, przyuczenie do parku maszynowego pod nadzorem doświadczonych pracowników
  • nowoczesne zaplecze techniczne

zadania

  • utrzymanie ruchu i produkcji zgodnie z przyjętymi standardami oraz wydajnościami maszyn i urządzeń
  • wykonywanie przeglądów oraz konserwacji maszyn, urządzeń pomocniczych, form i narzędzi zgodnie z dokumentacją producenta oraz planami konserwacji i przeglądów
  • wymiana form i osprzętu zgodnie z założeniami i technologią przewidzianą przez producenta maszyny i formy
  • utrzymanie produkcji zgodnie z planem produkcyjnym
  • utrzymanie jakości wyrobu gotowego (preform i butelek) na najwyższym poziomie, zgodnie z przyjętymi normami i specyfikacją
  • zlecenie dodatkowych czynności i prac podległym pracownikom związanym z halami produkcyjnymi butelek i preform w zakresie ich obowiązków oraz kontrola ich wykonania

responsibilities

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane w warsztacie samochodowym lub w zakładzie produkcyjnym w dziale utrzymania ruchu
  • podstawowej znajomości pneumatyki, hydrauliki siłowej
  • znajomości sterowników i zagadnień automatyki przemysłowej na poziomie diagnozowania i usuwania awarii
  • umiejętności przenoszenia oprogramowania sterowników
  • znajomości czytania schematów z dokumentacji techniczno-ruchowej
  • mile widziane uprawnienia eksploatacyjne, elektryczne do 1kV oraz znajomość elektryki