technik utrzymania ruchu in opole

job type
praca stała

location
opole, opolskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52695

job description

Chcesz być częścią międzynarodowej firmy z potencjałem ?

Jeśli tak, już dziś zachęcamy do zaaplikowania na stanowisko: technik utrzymania ruchu

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta sportowa)
  • realne możliwości rozwoju

zadania

  • analizowanie stanu maszyn
  • prowadzenie działań prewencyjnych/ wykonywanie przeglądów maszyn
  • prowadzenie prac kontrolnych
  • usuwanie awarii
  • dbanie o dobry stan powierzonych narzędzi

responsibilities

  • wykształcenie kierunkowe
  • minimum rok doświadczenia w pracy w dziale UR na stanowisku mechanika/elektryka
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • znajomość układów mechanicznych, elektrycznych hydraulicznych, pneumatycznych i automatyki
  • umiejętność analizowania pracy maszyn i przebiegu procesów produkcyjnych
  • znajomość zagadnień TPM
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i podesty ruchome
  • mile widziana znajomość języka angielskiego