technolog produkcji in kożuchów

job type
praca stała

location
kożuchów, lubuskie
job category
inżynieria
job type
praca stała
reference number
52405

Jesteś absolwentem kierunków technicznych? Masz pierwsze doświadczenie i pragniesz pracować na samodzielnym stanowisku,, wdrażać własne pomysły i rozwiązania? Oferta technologa jest dla Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę stałą
  • wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki
  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w wymiarze pełnego etatu
  • pracę w firmie z kapitałem zagranicznym
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko

zadania

  • wykonywanie projektów 3D – Auto Cad/Inventor/Solid Edge
  • sporządzanie dokumentacji technologicznej
  • budowanie specyfikacji materiałówych i procesowych
  • budowanie danych podstawowych materiałów

responsibilities

  • wykształcenia wyższego technicznego (mechanika i budowa maszyn, technologia drewna itp.)
  • doświadczenia na pokrewnym stanowisku
  • obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • znajomość systemów ERP do zarządzania produkcją
  • samodzielności

Zainteresowany/a? Zapraszamy do kontaktu lub wysłania aplikacji.

Tel. 605 303 807