technolog programista cnc in zimna wódka

job type
praca stała

location
zimna wódka, opolskie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57926
phone
+48 605 264 417

job description

Kariera w branży automotive czeka na Ciebie!

Zapraszam do aplikacji!

oferujemy

  • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach firmy jak i w szkoleniach zewnętrznych
  • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

zadania

  • projektowanie procesów technologicznych (toczenie, frezowanie) oraz pilotowanie ich realizacji na wydziale produkcji
  • Prawidłowy dobór narzędzi, parametrów skrawania oraz efektywne wykorzystanie obrabiarek i materiałów
  • Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie (Sinumerik, Bosch, Rexroth)
  • wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu
  • ścisłej współpracy z działem produkcji
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją procesową (standardy, instrukcje stanowiskowe, procedury)
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcji

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne związane z obróbką skrawaniem i budową maszyn
  • doświadczenie zawodowe w obszarze obróbki metalu
  • bardzo dobrej znajomości programu AutoCad
  • znajomości rysunku technicznego
  • znajomości doboru narzędzi, parametrów skrawania oraz efektywnego wykorzystania obrabiarek oraz materiałów
  • znajomości zagadnień związanych z jakością
  • nastawienia na rozwiązywanie problemów/zadań wspólnie z zespołem oraz umiejętności dzielenia się wiedzą
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • nastawienia na osiąganie wyników, umiejętności pracy pod presją czasu
  • dobrej znajomości MS Office (Excel
  • mile widziana znajomość programu UNIGRAFICS NX 7.5 w zakresie CAD/CAM