telefoniczna obsługa klienta in nadarzyn

job type
praca tymczasowa

location
nadarzyn, mazowieckie
job category
obsługa klienta
reference number
50733

job description

  • Praca z możliwością rozwoju!!!
  • Chciałbyś zdobyć doświadczenie w pracy biurowej?
  • Rozmowy telefoniczne to Twoje ulubione zajęcie?

oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • szkolenie i wdrażanie do pracy kandydatów chcących się rozwijać zawodowo
  • dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • atrakcyjny pakiet benefitów

zadania

  • bieżący kontakt telefoniczny z klientem
  • badanie potrzeb klientów i dbanie o budowanie pozytywnych relacji
  • informowanie klienta o obecnych wydarzeniach związanych targami
  • przedstawienie terminów najbliższych wydarzeń

responsibilities

  • otwartości, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • nastawienia na realizację celów i osiągania wyników sprzedażowych
  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00