telesales manager in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
sprzedaż
job type
praca stała
reference number
52618

Szukasz pracy, w której Twoje doświadczenie w sprzedaży oraz umiejętności handlowe zostałyby dostatecznie docenione? Tak się składa, ze poszukujemy właśnie osoby na stanowisko Menedżer Sprzedaży. Nie wahaj się i aplikuj od razu po przeczytaniu oferty!

oferujemy

  • Elastyczne, kreatywne, niekorporacyjne środowisko z przyjazną atmosferą
  • Szerokie możliwości rozwoju w dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe+ system premiowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia oraz wsparcie we wdrożeniu do pracy
  • Duży zakres samodzielności oraz przyjazną atmosferę pracy

zadania

  • Coaching, inspirowanie i motywowanie zespołu sprzedaży.
  • Zapewnienie zespołowi realizacji celów sprzedażowych.
  • Szkolenie handlowe, rozwój biznesowy naszych usług
  • Dobra znajomość dynamiki rynku w danym sektorze.
  • Opracowywanie strategii sprzedaży w celu zagwarantowania sukcesu i wzrostu.
  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Prognozowanie i analiza danych sprzedażowych
  • Analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży,
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Rekrutacja

responsibilities

  • Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży produktów/usług
  • Umiejętności sprzedaży, rozwiązywania problemów
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji z klientami
  • Umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie atutem
  • Komunikatywna znajomość angielskiego