tłumacz języka gruzińskiego in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
working hours
część etatu
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57652
phone
+48 515087423

Dla naszego Klienta firmy z branży FMCG poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku: tłumacz języka gruzińskiego - miejsce pracy Warszawa, Praga Północ

Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad Plus. Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

oferujemy

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • umowę zlecenie lub umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, świadczenia),
  • możliwość elastycznego grafiku
  • możliwość pracy na część etatu

zadania

  • tłumaczenie dokumentacji firmowej

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka gruzińskiego
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego

Wyślij SMS o treści TŁUMACZ na nr 515 087 423  lub 501 324 130 a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!!!