tokarz in zabrze

job type
praca stała

location
zabrze, śląskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52297

job description

Witaj!

Znasz rysunek techniczny? Masz doświadczenie w pracy na stanowisku tokarza?

Szukamy własnie Ciebie!

Nie czekaj!- Aplikuj

oferujemy

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • możliwość korzystania z benefitów (karta sportowa)
  • pracę w centrum Zabrza

zadania

  • obróbka elementów metalowych na tokarce
  • obsługa tokarek wielkogabarytowych i karuzelowych
  • praca z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymi

responsibilities

  • wykształcenia min zawodowego lub doświadczenia na podobnym stanowisku około 2 lat
  • znajomości rysunku technicznego
  • znajomości obsługi narzędzi pomiarowych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • chęci do pracy