trener produkcji / production coach in tychy

job type
praca tymczasowa

location
tychy, śląskie
job category
administracja biurowa
reference number
52609

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • wypłatę zawsze na czas!
  • umowę o pracę tymczasową
  • dodatki do wypłaty : miesięczne, kwartalne, "wczasy pod gruszą", dodatki świąteczne, paczki dla dzieci, - dodatkowe ubezpieczenie
  • opiekę medyczna i dostęp do zniżek na zakupy - pakiet Randstad Plus -już od 1 dnia pracy z Randstad
  • możliwość rozwoju

zadania

  • przygotowywanie dokumentacji/standardów procesu produkcyjnego
  • weryfikacja, rozwój i zmiana aktualnej dokumentacji/standardów procesu produkcyjnego
  • tłumaczenie z języka polskiego na język ukraiński/rosyjski dokumentacji/standardów procesu produkcyjnego
  • szkolenie brygadzistów oraz operatorów na podstawie dokumentacji/standardów
  • zapewnienie aktualnej matrycy kompetencji w obszarach produkcyjnych
  • współpraca z działami okołoprodukcyjnymi
  • realizacja projektów rozwoju obszarów produkcyjnych

responsibilities

  • min. średnie (mile widziane techniczne)
  • mile widziane doświadczenie pracy/stażu/praktyki w firmie produkcyjnej
  • dobra znajomość jezyka ukraińskiego lub rosyjskiego,
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook),