wrocław

job type
praca tymczasowa

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
61368
phone
+48 605124996

job description

oferujemy

- współpracę w ramach umowy o pracę tymczasową

- pracę w systemie trzyzmianowym

- atrakcyjne warunki finansowe 21,62 zł/h

- premie kwartalne

- premie miesięczne frekwencyjne

- bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, rabaty do kin, restauracji, sklepów)

- możliwość rozwoju zawodowego

zadania

- realizacja procesu lakierowania komponentów wg przewidzianych metod/czasu pracy, wymaganej przez program produkcji ilości i przestrzegając specyfikacji jakościowych produktu

- lakierowanie pistoletem pneumatycznym w kabinach lakierniczych

- czyszczenie i składanie używanego w procesie sprzętu

- wizualna kontrola jakości przeprowadzonego procesu

- dokonywanie przeglądów prewencyjnych

- dokonywanie zapisów w kartach produkcyjnych i jakościowych

oczekujemy

- gotowość do pracy na 3 zmiany

- doświadczenie w lakierowaniu natryskowym komponentów metalowych pistoletem pneumatycznym

- wiedza z zakresu obsługi kabiny lakierniczej

- wiedza z zakresu postępowania z substancjami chemicznymi (lakiery, rozpuszczalniki itp.)

- samodzielność w działaniu, zaangażowanie oraz wysoka samodyscyplina

osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.