zastępca leadera magazynu in śrem

job type
praca tymczasowa

location
śrem, wielkopolskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57699
phone
+48 663500907

Posiadasz doświadczenie w pracach na magazynie? Chcesz pracować w firmie , która da Ci możliwość rozwoju zawodowego. Podejmij wyzwanie i aplikuj już dziś na stanowisko:

zastępca leadera magazynu

oferujemy

  • umowę na pełen etat
  • pakiet dodatków pozapłacowych, m.in. prywatna opieka zdrowotna, pakiet sportowy
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia doświadczenia

zadania

  • koordynowanie małym zespołem ok. 5-8 os
  • zapewnienie realizacji celu magazynowych
  • reagowanie na problemy pojawiające się w procesie, poprzez szukanie rozwiązań, proponowanie usprawnień
  • prowadzenie codziennych odpraw z pracownikami

oczekujemy

  • otwartości i komunikatywności
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • znajomości procesów magazynowo - logistycznych
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy