zmianowy specjalista utrzymania ruchu in nowa sól

job type
praca stała

location
nowa sól, lubuskie
job category
inżynieria
job type
praca stała
reference number
49553

Jeżeli czytasz to ogłoszenie, zapewne przeszła Ci przez głowę myśl o zmianie pracy. Może zatem warto dać sobie szansę i otworzyć się na nowe wyzwanie?

oferujemy

  • umowę o pracę stałą- bezpośrednio z pracodawcą
  • wysokie wynagrodzenie
  • pakiet socjalny, m.in. dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej
  • udział w rozbudowie linii produkcyjnej
  • dostęp do szkoleń
  • stabilne zatrudnienie w bardzo szybko rozwijającej się firmie

zadania

  • utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnych
  • bieżąca kontrola i serwis maszyn produkcyjnych
  • realizowanie harmonogramów napraw
  • uczestnictwo w rozruchu nowej linii produkcyjnej
  • współtworzenie instrukcji napraw, dokumentacji technicznej
  • usuwanie pojawiających się usterek i awarii

responsibilities

  • wykształcenia min. średniego technicznego
  • min. 2-letniego doświadczenia w dziale technicznym produkcji
  • uprawnień energetycznych SEP do 1 kV
  • znajomości budowy maszyn
  • umiejętności obsługi  komputera
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (4 brygady)

Chcesz porozmawiać o ofercie? Zadzwoń pod numer 605 303 807 lub wyślij CV przez formularz.