agent relatii clienti in bucharest

posted
job type
permanent

job details

posted
location
bucharest, bucuresti
job category
SSC
job type
permanent
reference number
114

job description

Randstad Romania angajeaza Agenti relatii clienti care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

- Abilitati excelente de comunicare
- Orientare catre client;
- Experienta de lucru in Excel, Word;
- Atentie la detalii;
- Abilitatea de a lucra corect si in termen;
- Spirit de echipa, flexibilitate, adaptabilitate;
- Experienta in alte roluri de Customer Service reprezinta un avantaj (minim 6 luni);
- Dorinta de a evolua in cadrul companiei.

Job description

Responsabilitati:

- Oferirea de suport clientilor de tip business ai unui lider de piata in industria de beneficii pentru angajati;
- Preluarea apelurilor cu scopul de a oferi informatii despre produsele companiei;
- Activitati de suport pentru echipa ce activeaza in departamentul de vanzari;
- Solutionarea reclamatiilor telefonice/scrise venite din partea clientilor;
- La nevoie, se acorda suport pentru celelalte departamente ale companiei.

Offer

Pachet salarial:
- Salariu net;
- Al 13-lea salariu;
- Tichete de masa in valoare de 15 lei;
- Tichete cadou de sarbatori, zile de nastere si vacanta;
- Abonament medical;
- 7 card;
- Bonus de performanta.