operator wózka widłowego in strzelce opolskie

job type
praca tymczasowa

location
strzelce opolskie, opolskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
56854
phone
+48 693 470 594

job description

Chcesz pracować w najnowocześniejszej firmie w regionie?

Lubisz stabilne warunki pracy i możliwości rozwoju?

Dla firmy IFA Powertrain Polska - lidera w produkcji najlepszej jakości półosi napędowych do samochodów, poszukujemy 15 kandydatów na stanowisko: operator wózka widłowego/magazynier.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
  • zatrudnienie bezpośrednio przez zakład już po 6 miesiącach pracy
  • wynagrodzenie najwyższe w regionie
  • dodatek do posiłków
  • dodatek do dojazdów
  • realne możliwości rozwoju
  • benefity pracownicze - pakiet RandstadPLUS ( prywatna opieka medyczna + karta sportowa + zniżki na zakupy)

zadania

  • prace na magazynie produkcyjnym przy pomocy wózka widłowego
  • udział w procesie rozładunku, załadunku
  • prace inwentaryzacyjne

oczekujemy

  • chęci do pracy
  • doświadczenia w pracy na magazynie
  • uprawnienia na wózek widłowy

Aplikuj, napisz SMS o treści ,,wózek" lub zadzwoń - 693 470 594!